RT0805FRD0762KL
MFR.Part #
RT0805FRD0762KL
JLCPCB Part #
C869116
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS