RT0805FRD0761R9L
MFR.Part #
RT0805FRD0761R9L
JLCPCB Part #
C4143817
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS