RT0805FRD07432RL
MFR.Part #
RT0805FRD07432RL
JLCPCB Part #
C2103590
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 432Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS