RT0805FRD073K92L
MFR.Part #
RT0805FRD073K92L
JLCPCB Part #
C4294377
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.92kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS