RT0805FRD07392KL
MFR.Part #
RT0805FRD07392KL
JLCPCB Part #
C4171843
Description
-55℃~+155℃ 125mW 392kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS