RT0805FRD07365KL
MFR.Part #
RT0805FRD07365KL
JLCPCB Part #
C4198908
Description
-55℃~+155℃ 125mW 365kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS