RT0805FRD0732K4L
MFR.Part #
RT0805FRD0732K4L
JLCPCB Part #
C4165351
Description
-55℃~+155℃ 125mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS