RT0805FRD072K37L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805FRD072K37L
JLCPCB Part #
C4305489
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.37kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS