RT0805FRD07294KL
MFR.Part #
RT0805FRD07294KL
JLCPCB Part #
C4227650
Description
-55℃~+155℃ 125mW 294kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS