RT0805FRD07270RL
MFR.Part #
RT0805FRD07270RL
JLCPCB Part #
C4130668
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS