RT0805FRD0726R7L
MFR.Part #
RT0805FRD0726R7L
JLCPCB Part #
C2101761
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 26.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS