RT0805FRD0724RL
MFR.Part #
RT0805FRD0724RL
JLCPCB Part #
C4060725
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS