RT0805FRD07232KL
MFR.Part #
RT0805FRD07232KL
JLCPCB Part #
C3984765
Description
-55℃~+155℃ 125mW 232kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS