RT0805FRD0722RL
MFR.Part #
RT0805FRD0722RL
JLCPCB Part #
C869040
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS