RT0805FRD07226KL
MFR.Part #
RT0805FRD07226KL
JLCPCB Part #
C4246895
Description
-55℃~+155℃ 125mW 226kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS