RT0805FRD07200RL
MFR.Part #
RT0805FRD07200RL
JLCPCB Part #
C869030
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS