RT0805FRD071K8L
MFR.Part #
RT0805FRD071K8L
JLCPCB Part #
C869025
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS