RT0805FRD071K54L
MFR.Part #
RT0805FRD071K54L
JLCPCB Part #
C2103419
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS