RT0805FRD0719R6L
MFR.Part #
RT0805FRD0719R6L
JLCPCB Part #
C4181712
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS