RT0805FRD07178KL
MFR.Part #
RT0805FRD07178KL
JLCPCB Part #
C2101921
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 178kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS