RT0805FRD0713RL
MFR.Part #
RT0805FRD0713RL
JLCPCB Part #
C2101905
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13Ω 150V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS