RT0805FRD07130RL
MFR.Part #
RT0805FRD07130RL
JLCPCB Part #
C4144015
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS