RT0805FRD0711R8L
MFR.Part #
RT0805FRD0711R8L
JLCPCB Part #
C3944171
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS