RT0805FRD07115RL
MFR.Part #
RT0805FRD07115RL
JLCPCB Part #
C4292284
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS