RT0805FRD07115KL
MFR.Part #
RT0805FRD07115KL
JLCPCB Part #
C3996747
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS