RT0805FRD0710RL
MFR.Part #
RT0805FRD0710RL
JLCPCB Part #
C136909
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS