RT0805FRD0710KL
MFR.Part #
RT0805FRD0710KL
JLCPCB Part #
C162735
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS