RT0805FRD07107RL
MFR.Part #
RT0805FRD07107RL
JLCPCB Part #
C4221322
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS