RT0805FRD07105KL
MFR.Part #
RT0805FRD07105KL
JLCPCB Part #
C4014067
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS