RT0805DRE07820KL
MFR.Part #
RT0805DRE07820KL
JLCPCB Part #
C706365
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 820kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS