RT0805DRE0754K9L
MFR.Part #
RT0805DRE0754K9L
JLCPCB Part #
C868855
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS