RT0805DRE07549KL
MFR.Part #
RT0805DRE07549KL
JLCPCB Part #
C2102443
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 549kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS