RT0805DRE07487KL
MFR.Part #
RT0805DRE07487KL
JLCPCB Part #
C868822
Description
-55℃~+155℃ 125mW 487kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS