RT0805DRE073R9L
MFR.Part #
RT0805DRE073R9L
JLCPCB Part #
C868789
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS