RT0805DRE073K24L
MFR.Part #
RT0805DRE073K24L
JLCPCB Part #
C868777
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS