RT0805DRE072K61L
MFR.Part #
RT0805DRE072K61L
JLCPCB Part #
C868707
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.61kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS