RT0805DRE07220KL
MFR.Part #
RT0805DRE07220KL
JLCPCB Part #
C706343
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 220kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS