RT0805DRE071K78L
MFR.Part #
RT0805DRE071K78L
JLCPCB Part #
C706337
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS