RT0805DRE071K37L
MFR.Part #
RT0805DRE071K37L
JLCPCB Part #
C868609
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS