RT0805DRE0715RL
MFR.Part #
RT0805DRE0715RL
JLCPCB Part #
C706333
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 15Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS