RT0805DRE0715K4L
MFR.Part #
RT0805DRE0715K4L
JLCPCB Part #
C868557
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS