RT0805DRD07698KL
MFR.Part #
RT0805DRD07698KL
JLCPCB Part #
C2116631
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 698kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS