RT0805DRD0751K1L
MFR.Part #
RT0805DRD0751K1L
JLCPCB Part #
C2126328
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS