RT0805DRD07402KL
MFR.Part #
RT0805DRD07402KL
JLCPCB Part #
C706318
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 402kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS