RT0805DRD07332RL
MFR.Part #
RT0805DRD07332RL
JLCPCB Part #
C4232060
Description
-55℃~+155℃ 125mW 332Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS