RT0805DRD07324KL
MFR.Part #
RT0805DRD07324KL
JLCPCB Part #
C4215996
Description
-55℃~+155℃ 125mW 324kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS