RT0805DRD072K05L
MFR.Part #
RT0805DRD072K05L
JLCPCB Part #
C4296627
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.05kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS