RT0805DRD0724R3L
MFR.Part #
RT0805DRD0724R3L
JLCPCB Part #
C4066147
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS