RT0805DRD0714R7L
MFR.Part #
RT0805DRD0714R7L
JLCPCB Part #
C2101928
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.7Ω 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS