RT0805DRD0710R2L
MFR.Part #
RT0805DRD0710R2L
JLCPCB Part #
C2102504
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS